Internet

Twój niepowtarzalny e-sklep

Jeśli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało oryginalne oprogramowanie, które jest łatwe w obsłudze i jednocześnie pełne przydatnych opcji. Wszystko dlatego, aby zagwarantować naszym partnerom i ich klientom świadczenia na największym poziomie. Otworzenie sklepu online na platformie Shopelo.pl to gwarancja dostępu do rozwiązań przystosowanych do różnorodnych oczekiwań osób, planujących rozpocząć sprzedaż przez Internet. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności internetowych oraz przesyłek, również do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – bez potrzeby podpisywania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To połączenia z platformami sprzedażowymi, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to tylko fragment oferowanych przez nas usług.

Według zebranych przez nas danych, wykorzystywanie stworzonych przez naszych specjalistów narzędzi daje firmie możliwość zaoszczędzenia do kilku godzin każdego dnia. Eksperci Shopelo.pl systematycznie pracują nad aktualizacjami, byś jako sprzedawca mógł skupić się na biznesie, zachowując przy tym jak najwięcej czasu. Oferowane zestawy usług pozwolą Ci dobrać właściwy plan, przystosowany do Twoich wymagań. Ponadto masz okazję wypróbowania naszej platformy bezpłatnie przez dwa tygodnie. Zobacz, że korzystanie z niej jest naprawdę łatwe i zacznij działalność sprzedażową w Internecie razem z nami.

Otwierając sklep internetowy na na naszej platformie nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to doskonały pomysł, jeżeli jesteś miłośnikiem czegoś oraz masz chęć połączyć hobby z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To ciekawe wyjście, gdy planujesz zacząć dorabiać do wypłaty, ale także przetestować pomysł na biznes, w okolicznościach, gdy nie jesteś jeszcze pewien, jak zostanie odebrany przez konsumentów. Otwórz e-sklep na Shopelo.pl i rozpocznij sprzedaż w Internecie. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę www, po więcej szczegółów.